خرگوش ها موجوداتی گیاهخوار هستند و توانسته اند برای مدت طولانی در جشن های وحشی و جز مهمانی گیاهان زنده بمانند. مطمئناً افراد خیلی خوب می توانند به باغ های مردم سرقت کنند و گلدان های گیاهان آنها را خراب کنند و اگر صاحب یک خرگوش هستید ، می توانید از این موضوع آگاه باشید. خرگوش ها حس بویایی نسبتاً شدیدی دارند و به محض شناسایی یک نقطه خوب ، احتمالاً دوباره به عقب برمی گردند. به همین ترتیب ، اگر یک تکه باغچه دارید ممکن است کمی مراقب باشید ، در غیر این صورت ممکن است به سادگی به غذای گیاهی خرگوش ها تبدیل شود.

خرگوش ها ، مانند بسیاری از انواع حیوانات ، دوست دارند انواع مختلف گل ها را نیش بزنند و در طول روز چرا می کنند. این به آنها امکان می دهد تمام تغذیه روزانه مورد نیاز خود را دریافت کنند و بنابراین اگر چند گلدان دارید مهم است که در برابر این پستانداران کوچک حیوان محافظت کنید.

خرگوش ها همچنین عاشق خوردن انواع گیاهان هستند. در واقع ، انواع گیاهانی که  گل زامفولیا خرگوش ترجیح می دهد گیاهانی باشد که شما در حال کشت هستید و بنابراین مهم است که از این گیاهان نیز محافظت کنید. در حالی که گیاهان علفی نیز در باغ های وحشی شما رشد می کنند ، یک خرگوش وحشی همیشه ترجیح می دهد ریزه های آبدار را که ایجاد می کنید. به ویژه ، هر خرگوش ممکن است کمی ریحان ، نعناع نیزه ، نعنا فلفلی یا جعفری را دوست داشته باشد.

البته همه ما در مورد Bugs Bunny و عشق او به هویج اطلاعات داریم. این تصور غلطی نیست و خرگوش ها قطعاً عاشق خوردن سبزیجات نیز هستند. آنها نه تنها سبزیجات خاص را می خورند ، بلکه می توانند روی برگ ها را نیز بچینند. اگر در باغچه خود یک تکه سبزیجات دارید ، مهم نیست که چه چیزی رشد می کنید ، مطمئن شوید که حصاری تعمیر کرده اید که خرگوش ها را از آن دور نگه دارید – مخصوصاً اگر هویج پرورش می دهید!

خرگوش ها همچنین هر درختچه ای را در طبیعت وحشی و باغهای مردم نیز در اختیار شما قرار می دهند. به طور کلی آنها برگ ها و شاخه های پایین را می خورند ، اما ممکن است برای اینکه کمی بالاتر نیز بلند شوند بایستند.