متخصص قلب – پزشکی برای نجات قلب شما

بیماری قلبی در حال گسترش است و یک متخصص قلب می تواند به افراد در محافظت از قلب کمک کند. اینها مواردی هستند تا درباره شان فکر کنید.

به دلیل عوامل مختلف ، بسیاری از افراد در دنیای مدرن ما از برخی از انواع مشکلات عروق کرونر رنج می برند. استرس ، رژیم های غذایی با چربی بالا و عدم ورزش تنها برخی از شرایطی هستند که به این مشکلات کمک می کنند. متخصص قلب یک پزشک متخصص در تشخیص ، پیشگیری و درمان بیماری های قلبی است. حتی پوسیدگی دندان و التهاب لثه نیز با گرفتگی عروق و مشکلات عروق کرونر مرتبط است. در اینجا چند روش وجود دارد که یک متخصص قلب می تواند به بیماران خود کمک کند تا زندگی سالم تری داشته باشند:

– کنترل فشار خون: فشار خون بالا نشانه مشکلات احتمالی است. پزشکان بطور معمول بر تعداد بیماران متخصص قلب در مشهد نظارت می کنند تا مطمئن شوند که آنها در محدوده سالم هستند. متوسط ​​فشار خون 120/80 است اما میزان آن می تواند کمی بیشتر یا پایین تر باشد و همچنان خوب است. اگر اعداد بیش از حد بالا بروند ، پرچم قرمز است. تغییر در شیوه زندگی ، از جمله تغییرات رژیم غذایی و ورزش ، می تواند این ارقام را به سطح ایمن برساند. برای موفقیت نیز ممکن است مصرف دارو ضروری باشد.

ضربان قلب: ضربان قلب فرد در معاینات معمول و به دلایل خوب کنترل می شود. میزان ضربان قلب و ضربان قلب فرد وضعیت فعلی سلامتی او را نشان می دهد. گوشی پزشکی یک ابزار پزشکی است که می تواند با دقت گوش دهد تا از میزان مناسب و موزون و یکنواخت بودن آن مطمئن شود. حتی نوزادان متولد نشده از طریق دامنه و سونوگرافی کنترل می شوند زیرا ضربان قلب قوی با بهزیستی همراه است.

گرفتگی عروق: رژیم غذایی حاوی چربی اشباع شده رژیمی است که احتمالاً به انسداد عروق کمک می کند. بدون یک مسیر مشخص ، خون آنطور که باید جریان نمی یابد و باعث بسیاری از مشکلات می شود که می تواند کشنده باشد.

حمله قلبی: حمله قلبی می تواند یک تجربه مخرب و حتی یک فرد را به کام مرگ کشاند. اینها در مردان و زنان رایج است. برخی از علائم هشدار دهنده که همه افراد باید از آنها آگاه باشند عبارتند از:

– تنگی نفس: ناتوانی در نفس کشیدن یک علامت هشدار دهنده است.

– درد قفسه سینه: درد درون قفسه سینه یک پرچم قرمز است. می تواند بیاید و برود یا ثابت بماند. بنظر می رسد احساس می شود مانند فشار ، پری یا حتی مانند این است که فردی منطقه را در اعماق مرکز زیر دنده ها فشار می دهد.

– بازوها ، گردن ، بایدها و فک: ناراحتی در نواحی فوقانی بدن که همیشه با مشکلات عروق کرونر همراه نیستند باید مورد توجه قرار گیرد. این می تواند در بازوها ، گردن ، شانه ها یا فک رخ دهد.