پیشنهاد پزشک – اگر متخصص ذهن خانواده شما برای شما توصیه می کند به یک متخصص قلب مراجعه کنید ، این کار را انجام دهید. سعی کنید آن را به تعویق بیندازید. شما دو بار در مورد آن فکر می کنم.

سیگاری ها هستند یا بودند. سیگار کشیدن یک عامل خطرناک برای بیماری عروق کرونر است. جریان اکسیژن را به قلب کاهش می دهد و فشار خون ، ضربان قلب و ضخیم شدن خون را گسترش می دهد و علاوه بر این به تلفن های موجود در مسیرهای تأمین آسیب می زند.

آزار قلب-این اساساً تضمین شده است. در زیر می توانید گزارش کاملی از نشانه  طول عمر بیماران نارسایی قلبی های بیماری کرونر را ببینید. در هر صورت بدون توجه به اینکه آیا با عارضه جانبی روبرو هستید ، سوالی در مورد آن دارید ، مورد بررسی قرار بگیرید.

شروع یک برنامه فعالیت دیگر – بیش از 40 سال دارید که یک برنامه فعالیت دیگر را شروع می کنید. شما ممکن است در حال حاضر با یک متخصص در زمینه پویایی بیشتر کار کنید ، با این حال یک متخصص قلب می تواند سلامتی قلب شما را بررسی کند و روشهایی را که برای قلب شما مفید است پیشنهاد کند.

دیابت به طور شرم آور می تواند به بیماری عروق کرونر اضافه شود. به احتمال زیاد شما با عوارض جانبی مشکلات قلبی روبرو هستید و دیابت دارید ، باید به یک متخصص قلب مراجعه کنید.

سابقه خانوادگی – به احتمال زیاد هر کسی در خانواده شما دچار مشکلات قلبی شده یا آن را داشته است ، شما باید در مورد عوارض جانبی بیماری عروق کرونر اطلاعاتی کسب کنید و در مورد مکالمه با آنها در مورد آنها فکر کنید.

کلسترول تجمع یافته و کلسترول به کل کلسترول موجود در خون اضافه می شود. هرچه کلسترول کل شما بیشتر باشد ، خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر (سطح کلسترول 200 میلی گرم در دسی لیتر یا بالاتر) برجسته تر است.

فشار خون بالا – فشار خون بالا یا تعداد سیستولیک بالا دارید. عدد سیستولیک موجود در نبض شما شماره اصلی است. (به عنوان مثال ، اگر مطالعه شما 120/80 باشد (120 بیش از 80) ، فشار خون سیستولیک شما 120 است.)

بارداری دشوار – دو زمانی که یک خانم در ایجاد بیماری عروق کرونر قرار دارد ، در دوران بارداری یا بعد از یائسگی است.

بیماری لثه – به آن اعتماد کنید یا نکنید ، بیماری لثه می تواند هنگامی رخ دهد که بدن تشدید شود. بیماران مبتلا به تورم لثه به طور منظم بیماری کرونر دارند.